Strona korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Wybierz swój język

Gramofon Dual 1218

Gramofon DUAL 1218

Dual 1218 - tradycyjny gramofon o napędzie idlerowym, wyprodukowany na początku lat siedemdziesiątych. Gramofon ma oryginalną plintę (orzech) i jest wspaniałym połączeniem wysokiej jakości odtwarzania dźwięku z klasycznym designem lat 70.
Wszystkie funkcje działają poprawnie. W gramofonie można użyć szpindla zmieniarki płyt - pozwala on automatycznie słuchać kilku płyt, jedna po drugiej (szpindel nie jest częścią zestawu).

Czytaj więcej...

Gramofon Dual 1216, fornir jesion, politura

Gramofon DUAL 1216, naturalny fornir - jesion, politura szelakowa

Dual 1216 - gramofon z tradycyjny napędem idlerowym, wyprodukowany na początku lat 70 ubiegłego wieku. Oferuje przyjemny dźwięk w połączeniu z klasycznym wzornictwem. To wersja z drewnianym plintą pokrytą naturalnym fornirem jesionowym. Całość została wykończona tradycyjną metodą - politurą szelakową z tamponu.
W zestawie znajduje się szpindel zmieniarki płyt - pozwala to na automatyczne odsłuchiwanie kilku płyt, jedna po drugiej.

Czytaj więcej...

Gramofon Dual 1225

Gramofon DUAL 1225

Dual 1225 - gramofon z tradycyjnym napędem idlerowym, wyprodukowany na początku lat 70 ubiegłego wieku. Tutaj wersja z oryginalną plintą Dual-a (orzech). Oferuje przestrzenne brzmienie w połączeniu z klasycznym wzornictwem. Sprzęt jest generalnie w bardzo dobrym stanie.
W gramofonie można zamontować szpindel zmieniacza płyt - pozwala to na automatyczne odsłuchiwanie kilku płyt, jedna po drugiej (szpindel nie jest dołączony do gramofonu).

Czytaj więcej...

Gramofon Dual 1226

Gramofon DUAL 1226

Gramofon Dual 1226 - gramofon z tradycyjnym napędem typu idler, wyprodukowany w ubiegłym wieku, około 1973 roku. To wersja z oryginalną plintą Dual-a (orzech). Oferuje wspaniały, głęboki dźwięk w połączeniu z klasycznym designem. Gramofon jest generalnie w bardzo dobrym stanie.
Można w nim zamontować szpindel zmieniacza płyt - pozwala to na automatyczne odsłuchiwanie kilku płyt, jedna po drugiej (szpindel nie jest dołączony do gramofonu).

Czytaj więcej...